Linki Zdrowie i Medycyna 

Ludzie masowo wyszukują informacji o tym, jak poprawić swoje zdrowie, czy zadbać o wygląd ciała. Dlatego też warto wykorzystać ten fakt i sprawić, aby nasza strona internetowa była widoczna i szanowana w sieci.

Dokonać tego można za pomocą działań pozycjonujących takich, jak linkbuilding, czy content marketing. Połączenie tych elementów sprawia, że wieść o firmie dociera do najdalszych zakątków Internetu i jest taka, jak sobie zaplanujemy. Warto jednak zachować umiar i trzymać się wcześniej ustalonego planu, ponieważ Google bacznie zwraca uwagę na naturalność publikowanych treści, czy odnośników. Krótko mówiąc, jeżeli widoczne będą nienaturalne elementy w naszych działaniach – strona zostanie obarczona filtrem lub usunięta na stałe z rejestru.

Wiemy, ile pracy wymaga prowadzenie portalu tematycznego w branży zdrowotnej, czy beauty, dlatego do każdego zlecenia podchodzimy w pełni profesjonalnie i rozważnie. Wszystkie kroki dokładnie planujemy, a także informujemy o nich bardzo dokładnie klienta, aby nie powstało żadne nieporozumienie.

Portale o tematyce medycznej często wymagają specjalistycznej wiedzy nie tylko podczas tworzenia tekstów do publikacji w ramach serwisu, ale również w źródłach zewnętrznych powiązanych z projektem. W Backlink24 na pokładzie mamy również specjalistów z tej branży, dlatego jesteśmy w stanie realizować wszelkie działania dla branży medycznej.

Zdecydowanie najbardziej podstawowym jest linkbuilding ze źródeł zewnętrznych. W znacznej mierze są to ściśle dobrane strony mające odpowiednio duży potencjał w sieci. Ponadto uwagę zwracamy również na potencjalny ruch, jaki dana strona może wygenerować. Jeżeli charakteryzuje się dużą liczbą odwiedzin użytkowników – publikujemy tekst przedstawiający interesujący z punktu widzenia użytkownika temat, w którym umieszczamy link. Dzięki temu szansa, że przejdzie na pozycjonowaną przez nas stronę rośnie.

Wszystkie osoby poszukujące rzetelnej obsługi SEO zapraszamy serdecznie do współpracy. Dołożymy wszelkich starań, aby spełnić wszystkie Państwa oczekiwania.